Hakkımızda

image

Artık Datça Mesudiye Özler Köy Ürünleri hakkında söylenecek çok söz var. Bu sözleri biz ne kadar sıralasak nafile. Kendimizi övmek yerine müşterilerimizin bizi övmelerini tercih ederi.z Bizi bizden alışveriş yapanlara sorunuz. Doğallığımızı, ürünlerimizin lezzetini ve kalitesini size onlar bizden daha iyi anlatacaklardır. 

Web Sayfalarında bizim için yapılan yorumlardan ikisini sizlerle bu sayfada paylaşmak istedik. Bundan sonra mail adresimize gelen tepkileri de bu sayfada sizlere kişilerin adları soyadları açık kimlikleri ile yayınlayacağız. En iyi referansımız müşterilerimizdir.

Müşterilerimizden Dönütler

Bekir beyin bizim için ve Datça için söyledikleri:

datça deyince oksijen deniz ve yöresel mucizeler gelir akla yani kekik ve çam balı zeytin yağı ama hilesizi olacak tıpkı mesudiyeli özler köy ürünleri gibi 

İlyas KÜÇÜK beyin bizim için ve Datça için söyledikleri:

özler mesudiye köy ürünlerinden denemek için aldığımız ve zevkle tükettiğimiz zeytin yağı ve kekik ballarından neden az aldığıma hala hayıflanırım . gerçek lezzeti bu ürünlerle tattım.

Dilerseniz müşterilerimizin iletişim bilgilerini de kabul etmeleri durumunda sizlerle paylaşabiliriz. Sizin memnuniyetiniz bizim için önemlidir. Taklitlerimizden sakınınız. Hiç bir şey aslı kadar lezzetli, kaliteli olamaz.